TELİF HAKKI GİZLİLİK POLİTİKASI

                          Bu kitap sizin kendi kişisel kullanımınız için hazırlanmıştır. Kendi kişisel kullanımınız için kitabın tamamını ya da bir kısmını yazdırabilir ve kullanabilirsiniz. Yasadışı yollardan, el altından kitabın bir kısmının ya da tamamının çoğaltılması ve yayılması yasaktır. Yazarın izni alınmaksızın kitabın bir bölümü ya da tamamı değiştirilerek, başka bir dile çevrilerek, satılamaz ya da başka bir mecrada yayınlanamaz.
                         Kitabın indirilebilir ve dijital veri olması, kitabı suistimale açık bir hale getirmektedir. Ancak bunların önüne geçmek için alınması gereken güvenlik tedbirleri alıcılar için satın alma ve indirme işlemlerinin uzaması anlamına gelmektedir. Gerçek alıcıları zorlamamak için kitabın bu uyarı metni ile birlikte yayınlanmasına karar verilmiştir. İnsanların iyi niyetli olduğuna ve emeğe saygı göstereceklerine inandığımızdan bu tür bir yolu tercih ettik. Lütfen bizim bu iyi niyetimi boşa çıkarmayınız.
                          Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.Bu site sıpam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya sıpam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez. Bu siteyi ziyaret eden ve enfarktüs doğal tedavi E-Kitabını alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.